dontstop
21 دی 1401 - 00:57

اجتماع بزرگ «بانوان فاطمی» در مسجد مقدس جمکران برگزار شد

قم- در آستانه فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز مادر و زن ، اجتماع بزرگ «بانوان فاطمی» در مسجد مقدس جمکران با عنوان «مدافعان حریم ولایت» برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر سه شنبه در آستانه فرا رسیدن سالروز میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) اجتماع بزرگ بانوان قمی در صحن شبستان کربلا مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در این مراسم شماری از بانوان، مادران و دختران قمی حضور یافتند و با حضرت صاحب الزمان (عج) تجدید بیعت کردند.

مادران دو شهید مدافع امنیت حوادث اخیر شهید آرمان علی وردی و شهید حسن مختارزاده نیز در این مراسم حضور یافتند و در پایان توسط حجت الاسلام رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران مورد تجلیل قرار گرفتند.

مادر شهید آرمان علی وردی در حاشیه برپایی این مراسم اظهار داشت: افتخار می‌کنیم که فرزند ما در مسیر دفاع از ولایت به شهادت رسید و او پسر نمونه‌ای در ابعاد مختلف از جمله ایمان و تقوا بود.

مادر شهید حسن مختارزاده نیز گفت: آخرین بار نیز به ایشان گفتم دیگر کافی است و شرایط به گونه‌ای است که دیگر فضا رو به آرامش می‌رود اما او می‌گفت من برای دفاع از ولایت باید در میدان حضور داشته باشم.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: فتنه‌ای که اخیراً در کشور رخ داد یک فتنه به شدت ضدِ زن بود، چون فحش می‌دادند توهین‌های سخت می‌کردند چون آدم‌کشی‌های وحشیانه در آن صورت گرفت.

در اجتماع بزرگ بانوان قمی سرود سلام فرمانده نیز همخوانی شد و حسن شالبافان نیز در وصف حضرت زهرا (س) مداحی کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 969204